Beste antwoord door Bart - Telfort
Foutcode 562
Hallo, ik krijg de hele tijd foutcode op mijn tv ook doet het internet het niet. Heb de modem al helemaal opnieuw opgestart volgens de beschrijvingen op de site. Wie weet wat ik hier aan kan doen?
@Anne1996 ik zie dat je een reset van het modem hebt gedaan. Werkt het daarna weer? Want ik zie dat jouw verbinding alweer meer dan een dag online is. Ik ben benieuwd.
Bekijk reactie
Maak je gebruik van de draadloze adapters betreffende aansluiting op de tv ontvanger
Hoi @Anne1996 , welkom bij ons op het Forum. Ik lees dat je foutcode 562 te zien krijgt en dus geen tv kan kijken. 😞 Heb je al op deze pagina gekeken naar de tips? Of heb je de tv zoals jimny ook al vraagt met draadloze adapters aangesloten? Zo ja, zou je dan de stappen op deze pagina eens willen doorlopen? Geeft dat verbetering?
Internet doet het ook niet lees ik, er komt dus op beide VLAN's geen verbinding tot stand...
Dat lijkt me niet alleen een foutcode 562 probleem.
Dat lijkt me niet alleen een foutcode 562 probleem.
Reageer
Welkom
Heb je nog geen forumaccount? Maak een account aan
Inloggen met Facebook
Inloggen met Facebookof
Enter your username or e-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.