Ik ben niet zo´n verschrikkelijke tv kijker, maar soms is het slecht weer en wil ik wel eens een film kijken.
Aangezien ik het pluspakket heb, moet dat kunnen zou je denken.
Alleen, start de film niet op na het selecteren. Je kan dus wel uitkiezen en selecteren, maar zodra je bij de keuze start film/trailer komt gebeurt er helemaal niks meer.
Vanaf zondag de de klantenservice geprobeerd te bellen, maar je staat zo 20 minuten te wachten. Gisteren eindelijk iemand aan de telefoon gekregen na ongeveer 3 kwartier.
Ze vertelde me dat ik een nieuwe ontvanger zou krijgen, want dat was helemaal nieuw voor haar. IK vertelde dat ik op het forum al meerdere keren over dit probleem had gelezen en dat ik me afvroeg of het kastje inderdaad wel kapot was, maar nee ik moest niet zeuren dit zou het probleem verhelpen.
Nou je raad het natuurlijk al. Kastje binnen gekregen, vervangen voor de oude en GEEN films kijken uit het pluspakket.
We hebben boven ook een ontvanger en die doet het dus gewoon wel.
zojuist weer de klantenservice geprobeerd en na 20 minuten maar weer opgegeven…..
iemand een idee hoe ik wel een film kan kijken uit het pluspakket.