Ik heb nu Telfort VDSL 30/3 abonnement. Stel ik pak Telfort interactieve TV erbij, kan ik dan ook (gratis?) gebruik maken van Digitenne voor de overige TV's of hoe gaat dat precies in zijn werk? Ik zie Digitenne namelijk verder niet genoemd op de Telfort website of ik kijk niet goed.
Alvast bedankt.
icon
Beste antwoord door martijnh82 1 mei 2013, 12:45
Als je op dit moment al een abonnement hebt op Digitenne (met kooptuners) wordt dat gratis. Als je nog geen Digitenne hebt zijn alleen de abonnementskosten gratis en betaal je huur (€ 4,00) per ontvanger. Zie voor alle info over Digitenne i.c.m. Interactieve TV
http://www.digitenne.nl/telfort/.
Onderstaande heb ik teruggevonden op de Telfort website:
Wil je op meerdere televisies in huis digitaal tv kijken? Dat kan! In de meeste gevallen kun je een tweede Interactieve TV-ontvanger bestellen voor € 4,- per maand.
Daarnaast kun je een gratis abonnement op Digitenne van KPN ter waarde van € 9,66 per maand aanvragen. Je betaalt alleen € 4,07 huur per maand per Digitenne-ontvanger tot een maximum van 3 ontvangers.
Bekijk reactie