de glazen achterkant van mijn 1,5 jaar oude Iphone is vorige week gesprongen, terwijl hij op tafel lag. Ik vermoedde dat de batterij opgezwollen was en ben naar de apple store gegaan. Zij hebben bevestigd dat dit inderdaad het geval was. Omdat ik de telefoon bij Telfort heb aangeschaft en apple als productent maar 1 jaar garantie heeft, hebben zij mij aangeraden om het toestel bij telfort in te leveren.
Dat heb ik dan ook gedaan.
Nu krijg ik een brief binnen van telfort dat het toestel niet binnen de garantie valt (schijnbaar is het mijn schuld dat de batterij opgezwollen is) en dat ik ofwel voor 703,01 euro een nieuwe kan krijgen of mijn eigen telefoon voor 39,70 terug kan krijgen (met een alsmaar opzwellende batterij en risico op ontploffing).
In de telfort winkel kunnen ze me pas maandag kunnen helpen omdat de reparatie afdeling niet geopend is in het weekend. Ook de telefonische klantenservice (met een persoon die zijn naam niet wilde herhalen, zodat ik deze kon opschrijven) was niet van veel hulp en vertelden me dat ze niets konden doen.
Al met al is de manier waarop telfort met deze situatie omgaat vreemd. Ik zou dan ook graag met iemand spreken die wel bereid is om mijn vragen te beantwoorden.
Met vriendelijke groet,
Geert van der Linden
Beste antwoord door Denise
Het is duidelijk dat je baalt van de huidige situatie. Ik heb zojuist ook jouw bericht op het forum van Tros Radar gelezen. Ik reageer via deze weg. Het is mogelijk dat het opzwellen van de batterij te wijten is aan bijvoorbeeld vochtschade. In dat geval valt dit niet onder de garantie en komt een nieuw toestel voor eigen rekening. Ik zoek graag voor je uit wat precies de uitkomst is van het schaderapport bij Teleplan. Kun je jouw naw-gegevens, 06-nummer en e-mailadres kenbaar maken via een privébericht? Na ontvangst zoek ik dit verder voor je uit.
Denise