Ik heb vandaag een e-mail ontvangen van Telfort met een aankondiging dat de snelheid van mijn internetverbinding is verhoogd naar 40 mb/s. Leuk zou je zeggen, maar ik heb het internet extra abonnement met een snelheid van 50 mb/s. waarom deze mail dan? Kan het zijn dat de snelheid is verhoogd naar 80mb/s ??
icon
Beste antwoord door Stephen 21 september 2016, 10:51
Hallo Satterdam, bedankt voor jouw gegevens. Ik heb het een en ander uitgezocht en je kunt deze mail negeren.
De maximale snelheid op jouw adres is 50 Mb/s waar jij nu al gebruik van maakt. De snelheid is niet verhoogd naar 80 Mb/s en er is ook geen verhoging gepland.
Ik vertrouw erop jou hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en namens Telfort bied ik je excuses aan voor de ontstane verwarring.
Bekijk reactie